Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: About
ca: Detalls

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card number
ca: Número de targeta
