Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Error
cs: Chyba

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: About
cs: Popis

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: You have entered an expired credit card.
cs: Zadali jste platební kartu, která je po datu expirace.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
cs: Vyplnili jste číslo kreditní karty v nepodporovaném formátu.
