Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Error
pl: Błąd

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: API key
pl: Klucz API

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: About
pl: O stronie

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: You have entered an expired credit card.
pl: Podana karta kredytowa jest przedawniona.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
pl: Podano numer karty kredytowej typu, który nie jest obsługiwany.

en: @card_type ending in @card_number
pl: @card_type kończąca się @card_number
