Commerce Iyzipay Payment Gateway (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Error
sv: Fel

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: About
sv: Om

en: You have entered an invalid credit card number.
sv: Du har angivit ett ogiltigt kontokortsnummer.

en: Card type
sv: Korttyp

en: Card number
sv: Kortnummer

en: API URL
sv: URL för API
