Izi Message (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Light
fa: روشن

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Dark
fa: تاریک
