Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Center
da: Centreret

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Overlay
da: Overlejring

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Light
da: Lyst

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Dark
da: Mørkt
