Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Center
gl: Centrar

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Overlay
gl: Superposición

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Dark
gl: Escuro
