Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Center
hr: Centar

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
