Izi Message (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Center
sv: Centrerad

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Overlay
sv: Lager

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Light
sv: Ljust

en: Max width
sv: Största bredd

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Overlay close
sv: Stängning av lager

en: Dark
sv: Mörkt
