Izi Message (2.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Center
el: Κέντρο

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
