Izi Message (2.0.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Center
it: Centro

en: Display mode
it: Modalità di visualizzazione

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Light
it: Chiaro

en: Max width
it: Larghezza massima

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Overlay close
it: Chiusura overlay

en: Dark
it: Scuro
