Izi Message (2.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Center
ja: 中央

en: Display mode
ja: 表示モード

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Other settings
ja: その他の設定

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Max width
ja: 最大の幅

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
