Izi Message (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
