Izi Message (2.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Center
lv: Centrēt

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
