Izi Message (2.0.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Center
fa: وسط

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Light
fa: روشن

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Dark
fa: تاریک
