Izi Message (2.0.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Center
he: מרכז

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
