Izi Message (2.0.3) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Center
hu: Középen

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Light
hu: Világos

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Overlay close
hu: Átfedés bezárása

en: Dark
hu: Sötét

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép

en: Title font size
hu: Cím betűmérete

en: Close on escape
hu: Lezárás „Escape” billentyűvel
