Izi Message (2.0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
