Izi Message (2.0.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Center
lt: Centras

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Light
lt: Šviesi

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Dark
lt: Tamsiai
