Izi Message (2.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Center
cs: Na střed

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
