Izi Message (2.0.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Center
et: Keskel

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Overlay
et: Ülekate

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
