Izi Message (2.0.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Center
oc: Centre

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
