Izi Message (2.0.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Center
pl: Środek

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Light
pl: Jasny

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Status message
pl: Komunikat

en: Overlay close
pl: Zamykanie nakładki

en: Dark
pl: Ciemny
