Izi Message (2.0.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Center
vi: Giữa

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Light
vi: Nhẹ

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Dark
vi: Sẫm màu
