Jammer (1.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Confirm
da: Bekræft

en: Remove
da: Fjern

en: Disable
da: Deaktivér

en: Priority
da: Prioritet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Import
da: Importér

en: Always
da: Altid

en: Custom
da: Tilpasset

en: Comment
da: Kommentar

en: Exception
da: Undtagelse

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Role(s)
da: Rolle(r)
