Jammer (1.0.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Remove
fr: Retirer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Priority
fr: Priorité

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Import
fr: Importer

en: Always
fr: Toujours

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Comment
fr: Commentaire

en: Validate
fr: Valider

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Modify
fr: Modifier

en: Role(s)
fr: Rôle(s)
