Jammer (1.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disable
hy: Անջատել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
