Jammer (1.0.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disable
lv: Atspējot

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Import
lv: Importēt

en: Always
lv: Vienmēr

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Exception
lv: Izņēmums

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Role(s)
lv: Loma(s)
