Jammer (1.0.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Priority
sv: Prioritet

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Import
sv: Importera

en: Always
sv: Alltid

en: Custom
sv: Anpassad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Exception
sv: Undantag

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Role(s)
sv: Roll(er)
