Jammer (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Comment
ta: குறிப்புரை
