Jammer (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: About
ug: ھەققىدە
