Jammer (1.1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Import
lt: Importuoti

en: Always
lt: Visada

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Exception
lt: Išimtis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
