Jammer (1.1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Remove
th: เอาออก

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Import
th: นำเข้า

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
