Jammer (1.1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Import
az: İmport

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: About
az: Haqqında
