Jammer (1.1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disable
be: Выключыць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Import
be: Імпарт

en: Always
be: Заўжды

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Exception
be: Выключэнне

en: About
be: Аб
