Jammer (1.1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Import
eu: Inportatu

en: Always
eu: Beti

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Exception
eu: Salbuespen

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
