Jammer (1.1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Comment
mg: Heviteny
