Jammer (1.1.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disable
hr: Onemogući

en: Priority
hr: Prioritet

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Import
hr: Uvezi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Exception
hr: Izuzetak

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
