Jammer (1.1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Remove
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Exception
mn: Дүрэм бус тохиолдол
