Jammer (1.1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Priority
sk: Priorita

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Import
sk: Importovať

en: Always
sk: Vždy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Exception
sk: Výnimka

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
