Jammer (1.1.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Remove
ar: حذف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Import
ar: استيراد

en: Custom
ar: مخصص

en: Comment
ar: التعليق

en: Exception
ar: الاستثناء

en: About
ar: حول
