Jammer (1.1.3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Import
br: Enporzh

en: About
br: Diwar-benn

en: Category/group
br: Rummad/strollad
