Jammer (1.1.3) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Confirm
de: Bestätigen

en: Remove
de: Entfernen

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Priority
de: Priorität

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Import
de: Importieren

en: Always
de: Immer

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Comment
de: Kommentar

en: Validate
de: Überprüfen

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Modify
de: Ändern

en: Role(s)
de: Rolle(n)

en: Element id
de: Element-ID
