Jammer (1.1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Confirm
et: Kinnita

en: Remove
et: Eemalda

en: Disable
et: Keela

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Import
et: Impordi

en: Always
et: Alati

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Exception
et: Veaolukord

en: About
et: Programmist
