Jammer (1.1.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Remove
fi: Poista

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Import
fi: Tuo

en: Always
fi: Aina

en: Custom
fi: Oma

en: Comment
fi: Kommentti

en: Exception
fi: Poikkeus

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Role(s)
fi: Rooli(t)
