Jammer (1.1.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Import
fil: Angkatin

en: Comment
fil: Puna
