Jammer (1.1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Priority
gl: Prioridade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Import
gl: Importar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: go back
gl: voltar

en: Exception
gl: Excepción

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
