Jammer (1.1.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disable
hu: Letiltás

en: Priority
hu: Fontosság

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Always
hu: Mindig

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: go back
hu: vissza

en: Exception
hu: Kivétel

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Modify
hu: Módosítás

en: Role(s)
hu: Szerepkörök
