Jammer (1.1.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Import
jv: Ngimpor

en: Custom
jv: Kostum

en: Comment
jv: Komèntar

en: Exception
jv: Pengecualian

en: About
jv: Ngenani
