Jammer (1.1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Confirm
fa: تایید

en: Remove
fa: حذف

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Import
fa: ورود

en: Always
fa: همیشه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Comment
fa: نظر

en: About
fa: درباره
